Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

Номінація ігрових і навчальних проектів:

1 місце - Герман Тарас, Коротчук Андрій (ІПЗ- 31) ;

2 місце - Осмолович Степан (ІПЗ-31) ;

3 місце - Гарбарчук Іван (ІПЗ-4 з/в).

Номінація інформаційні системи:

1 місце - Назарчук Богдан (КН-4) ;

2 місце - Мартиненков Максим (КН-4) з/в ;

3 місце - Семенюк Руслан (КН-4) .

Для студентів 2, 3 курсів першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальностей 122 Комп'ютерні науки; 121 Інженерія програмного забезпечення;113 Прикладна математика
та 2 курсу другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 122 Комп'ютерні науки розміщено на сайті Рівненського державного гуманітарного університету:

27 та 28 грудня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій та моделювання відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 122 Комп'ютерні науки  заочної та денної форм навчання.

Колектив кафедри, деканат факультету математики та інформатики  РДГУ щиро вітають випускників магістратури 2023 року з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістра спеціальностей Вітаємо і пишаємось кожним із вас!

Віримо, що результатами вашого навчання став не тільки диплом, але й знання і навички, необхідні для професійної роботи за фахом, дуже важливі для післявоєнної відбудови нашої країни та розвитку себе особисто та відновлення України. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, як буде виглядати держава в очах нащадків та яке посяде місце на світовій арені!

Щиро бажаємо нових здобутків, звершень, особистих досягнень, натхнення та успіхів!

Нехай вам щастить, наші дорогі випускники  такого надважкого 2023 року!

Сподіваємось на ваші теплі спогади про навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті!

Миру нам! Віримо в Перемогу України!

07.12.23р.  відбулась зустріч, свого роду "День відкритих дверей", зі здобувачами освіти ВПУ №1 м. Рівного за професією «Оператор ЕООМ; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Професор, завідувач кафедри цифрових технологій та методики навчання інформатики Ігор ВОЙТОВИЧ провів екскурсію закладом, ознайомив здобувачів освіти з освітніми програмами Рівненського державного гуманітарного університету ІТ напрямку, розповів про співпрацю з ІТ-компаніями, переваги навчання в університеті, перспективи особистісного розвитку.

Кандидат  фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри інформаційних технологій та моделювання Ігор  МОРОЗ провів здобувачам освіти ознайомчу лекцію з «Інтернет речей». Відбулася жвава дискусія між здобувачами освіти і Ігорем Петровичем про доцільність застосування ІТ-технологій у всіх сферах людського життя.

Кандидат  фізико-математичних наук, декан факультету математики та інформатики Юрій МАКСИМЦЕВ провів ознайомчу екскурсію в лабораторії моделювання та 3D-друку, продемонстрував різні види пластику, розповів про індивідуальність друку різними видами пластику. Здобувачі освіти спостерігали, як здійснюється друк деталей з нейлону на 3D-принтері.

Щиро дякуємо викладачам-кураторам відповідних груп студентів: Людмилі РЯБІЙ та Оксані ТКАЧ, за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи із здобувачами освіти.

Проведено онлайн-опитування здобувачів вищої освіти стосовно вдосконалення якості навчання за освітньо-професійними програмами.

З результатами анкетування для спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» можна ознайомитися за наступним посиланням: http://surl.li/slidt

Представники кафедри взяли участь у роботі VIII Міжнародної науково-технічної конференції "Комп'ютерне моделювання та оптимізація складних систем".

Студенти групи ІПЗ-1 слухать доповідь проф. Косолапа А. І. "Порівняльні обчислювальні експерименти методів глобальної оптимізації".

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /var/www/kitm/data/www/kitm.rshu.edu.ua/components/com_sppagebuilder/addons/carouselpro/site.php on line 144

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 110