Вітаємо першокурсників в нашій альма-матер!

Нехай студентські роки принесуть вам творчу наснагу, професійні та духовні здобутки, нових вірних друзів.

Бажаємо вам стати хорошими фахівцями, примножити традиції факультету математики та інформатики в навчанні, науці, спорті, суспільному житті заради розквіту України.

Початок навчання університеті – це непростий період у житті кожного студента. Попереду доросле життя, інший формат навчання, нові знайомства.

Сьогодні ми зустріли наш перший курс бакалаврату. Це була перша масштабна подія з початку війни. Спікерами стали викладачі, представники деканату ФМІ та студенти університету. Вони розповіли присутнім про навчання, стипендії, мобільність, працевлаштування з перших років навчання та можливості реалізувати свій потенціал у позанавчальний час.

Для першокурсників було проведено бесіди-інструктажі про правила внутрішнього розпорядку, пожежної безпеки та про безпечну поведінку в місті Рівне, оскільки чимало з них прибули з інших населених пунктів. Багато уваги приділялося поселенню студентів у гуртожитки, допомозі у вирішенні різноманітних організаційних питань тощо.