ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики відбувся 12 січня 2023 року

Кафедра інформаційних технологій та моделювання РДГУ брала активну участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики 12 січня 2023 року.

Автором конкурсних завдань і головою журі був завідувач кафедри, к.т.н., доц. Володимир Андрійович Сяський, к.ф.-м.н., доц. Мороз Ігор Петрович – експерт-консультант, к.п.н., доц. Петренко Сергій Вікторович – член журі. Олімпіада проводилася на платформі вебресурсу “Відкрита Інтернет-олімпіада РДГУ з програмування”.

Автоматизована програмна система проведення Інтернет-олімпіад з інформатики та програмування, що є основою вебресурсу “Відкрита Інтернет-олімпіада РДГУ з програмування”, розроблена студентами факультету спеціальності Інформатика Єремейчуком Владиславом та Вознюком Андрієм під керівництвом Сяського Володимира Андрійовича.

У 2016-17 н.р. цей проєкт отримав два дипломи 3 ступеня на двох Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт:

1) з галузі наук “Інформаційні технології” (ХНУ, м. Хмельницький);

2) з галузі наук “Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація” (ВНТУ, м. Вінниця).