Зустріч з учнівською молоддю м.Рівного

Сьогодні, 18/04/2023 на базі Рівненського державного гуманітарного університету, відбувся профорієнтаційний захід з учнівською молоддю м. Рівного.

Викладачі факультету МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ надали вичерпну інформацію про спеціальності:
121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки, які готує кафедра інформаційних технологій та моделювання;
014.04 Середня освіта. Математика, яку готує кафедра вищої математики та кафедра математики та МВМ;
014.09 Середня освіта. Інформатика та 015.39 професійна освіта. Цифрові технології, які готує кафедра інформаційно-комунікаційних технологій та МВІ.

Перед учнями виступили: декан факультету математики та інформатики к.ф.-м.н., доц. Максимцев Юрій Романович; завідувач кафедри інформаційних технологій та моделювання к.ф.-м.н., доц. Мороз Ігор Петрович; гарант ОПП 121 Інженерія програмного забезпечення, к.т.н., доц. Сінчук Алеся Михайлівна; завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та МВІ д.п.н., проф. Войтович Ігор Станіславович.

Раді зустрічі! Чекаємо в нашій дружній університетській родині випускників ліцеїв, коледжів!