Випуск магістрів 2023р.

27 та 28 грудня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій та моделювання відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 122 Комп’ютерні науки  заочної та денної форм навчання.

Колектив кафедри, деканат факультету математики та інформатики  РДГУ щиро вітають випускників магістратури 2023 року з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістра спеціальностей Вітаємо і пишаємось кожним із вас!

Віримо, що результатами вашого навчання став не тільки диплом, але й знання і навички, необхідні для професійної роботи за фахом, дуже важливі для післявоєнної відбудови нашої країни та розвитку себе особисто та відновлення України. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, як буде виглядати держава в очах нащадків та яке посяде місце на світовій арені!

Щиро бажаємо нових здобутків, звершень, особистих досягнень, натхнення та успіхів!

Нехай вам щастить, наші дорогі випускники  такого надважкого 2023 року!

Сподіваємось на ваші теплі спогади про навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті!

Миру нам! Віримо в Перемогу України!