Зустріч зі студентами Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

Сьогодні на факультет математики та інформатики завітали студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

З вітальним словом до студентів звернувся декан факультету математики та інформатики доц., к.ф.-м.н. Юрій Романович Максимцев.

Завідувач кафедри Інформаційних технологій та моделювання доц., к.ф.-м.н. Ігор Петрович Мороз презентував ОПП спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 121 Інженерія програмного забезпечення та 123 Комп’ютерна інженерія. Спеціальності кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики представляла професорка кафедри ІКТ та МВІ к.п.н. Ганна Олександрівна Шліхта.

Сподіваємося, що допомогли молоді зробити свідомий вибір професії, відповідно до їхніх інтересів, здібностей та сучасних потреб України. Чекаємо сьогоднішніх випускників коледжу в дружній університетській спільноті на ІТ-спеціальностях.