Сучасні ІТ-спеціальності: перспективи та виклики. Вступ 2022.

Чи варто вступати на ІТ-спеціальності в Україні? Які кар’єрні перспективи чекають на студентів? І як це, будувати кар’єру вже під час навчання?

11 серпня 2022. Викладачі кафедри ІТМ РДГУ взяли участь в онлайн-дискусії з представниками SoftServe та провідних українських університетів. Поговорили про вступ у 2022 році та:

◾️досвід львівських університетів у впровадженні спеціальностей з елементами дуальної освіти;

◾️що отримує студент на кожному році навчання;

◾️чому така співпраця з університетами важлива для SoftServe;

◾️як університети з усієї України впроваджуватимуть нові спеціальності у 2022.

Учасники дискусії:

?Тарас Кицмей, співзасновник і член ради директорів компанії SoftServe

?Галина Даців, віцепрезидентка з питань навчання та розвитку персоналу компанії SoftServe

?Тарас Рак, професор ІТ СТЕП Університету

?Наталія Шаховська, засновниця кафедри «Систем штучного інтелекту» Національного університету «Львівська політехніка»

?Олексій Ларін, директор Навчально-наукового інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики НТУ ХПІ

?Ірина Удовик, деканка факультету інформаційних технологій Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

?Інна Степанець, проректорка КНУ імені Тараса Шевченка